Formularz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym rwni w przyszoci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib przy
ul. Poczskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednoczenie przyjmuj do wiadomoci, i przysuguje mi prawo do wgldu, wstrzymania przetwarzania oraz usunicia w/w danych osobowych.


Warning: mysqli_query() expects at least 2 parameters, 1 given in /index.php on line 707

Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /index.php on line 709

Nasz zespół

Recepcja

Urszula Stryszowska
Recepcjonistka

tel.: 12 226 08 77
urszula.stryszowska@porscheinterauto.pl

Magdalena Koziołek
Recepcjonistka

tel.:
magdalena.koziolek@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Bartosz Trybała
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 77
bartosz.trybala@porscheinterauto.pl

Mikołaj Kubas
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 77
mikolaj.kubas@porscheinterauto.pl

Jaromir Kozioł
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 77
jaromir.koziol@porscheinterauto.pl

Fryderyk Angerman
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 77
fryderyk.angerman@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Waldemar Szary
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 226 08 77
waldemar.szary@porscheinterauto.pl

Gabriela Bernat
Asystentka ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 226 08 77
gabriela.bernat@porscheinterauto.pl

Krzysztof Pacha
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 226 08 77
krzysztof.pacha@porscheinterauto.pl

Mateusz Mazur
Asystent ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.:
mateusz.mazur@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Aneta Zabiegaj-Kotyza
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 12 226 08 77
aneta.zabiegaj@porscheinterauto.pl

Tomasz Markiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 12 226 08 77
tomasz.markiewicz@porscheinterauto.pl

Piotr Krzan
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 12 226 08 77
piotr.krzan@porscheinterauto.pl

Piotr Kawalec
Doradca Flotowy Aftersales

tel.:
piotr.kawalec@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Dział Czści i Akcesoriów

Rafał Wilk
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
rafal.wilk@porscheinterauto.pl

Paweł Czarny
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Grzegorz Szmist
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Krzysztof Kosyło
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
krzysztof.kosylo@porscheinterauto.pl

Wojciech Windak
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Artur Daszyk
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 12 226 08 77
artur.daszyk@porscheinterauto.pl

Andrzej Lesiak
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 12 226 08 77
andrzej.lesiak@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Paulina Kobendzowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.:
paulina.kobendzowska@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Hałatek-Skiba
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 12 226 08 77
jolanta.halatek-skiba@porscheinterauto.pl

Dyrekcja

Robert Jucha
Dyrektor Regionalny

tel.: 12 226 08 77

Michał Gąszcz
Dyrektor Salonu

tel.: 12 226 08 77
michal.gaszcz@porscheinterauto.pl

Zarząd

Peter Voscek
Prezes Zarządu

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.