Formularz Promocyjny

Imiďż˝ i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezb�dne do obs�ugi powy�szego zg�oszenia. Wys�anie formularza jest rownoznaczne z wyra�eniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym rwni w przyszoci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib przy
ul. Poczskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednoczenie przyjmuj do wiadomoci, i przysuguje mi prawo do wgldu, wstrzymania przetwarzania oraz usunicia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /index.php on line 688

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /index.php on line 688

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 690

Nasz zespół

Recepcja

Urszula Stryszowska
Recepcjonistka

tel.: 12 226 08 00
urszula.stryszowska@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Grzegorz Wójcik
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 600 245 898
grzegorz.wojcik@porscheinterauto.pl

Mikołaj Kubas
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 788 266 625
mikolaj.kubas@porscheinterauto.pl

Bartosz Trybała
Koordynator Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 539 673 017
bartosz.trybala@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Waldemar Szary
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 881 035 370
waldemar.szary@porscheinterauto.pl

Krzysztof Pacha
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 2260842
tel. kom.: 539673221
krzysztof.pacha@porscheinterauto.pl

Gabriela Bernat
Asystentka ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 226 08 00
gabriela.bernat@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Aneta Zabiegaj-Kotyza
Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 519 825 450
aneta.zabiegaj@porscheinterauto.pl

Tomasz Markiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 539 523 913
tomasz.markiewicz@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Andrzej Bierówka
Kierownik Serwisu

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 606 823 840
andrzej.bierowka@porscheinterauto.pl

Marek Sala
Mistrz Serwisu

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 881 025 391
marek.sala@porscheinterauto.pl

Jarosław Rojewski
Doradca Serwisowy

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 883 386 038
jaroslaw.rojewski@porscheinterauto.pl

Dawid Cieszyński
Doradca Serwisowy

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 883 383 822
dawid.cieszynski@porscheinterauto.pl

Krzysztof Prokop
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 788 267 811
krzysztof.prokop@porscheinterauto.pl

Patrycja Sykut
Asystentka Serwisu

tel.: 12 226 08 00
patrycja.sykut@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Rafał Wilk
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 606 821 879
rafal.wilk@porscheinterauto.pl

Paweł Czarny
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 883 388 290
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Krzysztof Kosyło
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel. kom.: 12 226 08 00
krzysztof.kosylo@porscheinterauto.pl

Grzegorz Szmist
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 00
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Wojciech Windak
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 00
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Artur Daszyk
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 12 226 08 00
artur.daszyk@porscheinterauto.pl

Andrzej Lesiak
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 788 266 471
andrzej.lesiak@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Krystyna Nowakowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 12 226 08 00
tel. kom.: 883 383 798
krystyna.nowakowska@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Hałatek-Skiba
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 12 363 19 65
jolanta.halatek-skiba@porscheinterauto.pl

Dyrekcja

Robert Jucha
Dyrektor Regionalny

tel.: 32 269 87 50
robert.jucha@porscheinterauto.pl

Michał Gąszcz
Dyrektor Salonu

tel.: +48 12 226 08 00
michal.gaszcz@porscheinterauto.pl

Zarząd

Peter Voscek
Prezes Zarządu

*) Informacje zawarte na stronie nie są prną właśnością i nie mające charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostepne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkowa opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie widniejące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następująć każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.