Porsche Zakopiańska
Porsche Zakopiańska
Zamów już teraz
w przedsprzedaży:
nowy ID. Buzz
Cena od
201 700 zł netto
Maksymalny zasiąg WLTP
419 km
Czas ładowania od poziomu 5% do poziomu 80%
201 700 zł netto
ID. Buzz jest gotowy do zdefiniowania na nowo przyszłego oblicza mobilności.Czas na nową generację mobilności: oto innowacyjny ID. Buzz. To pierwsza koncepcja całkowicie elektrycznego busa od Volkswagena – multifunkcjonalny pojazd stworzony od podstaw w nowatorski sposób. W pełni elektryczny ID. Buzz pomieści rodzinę i znajomych, pozwoli sprostać wyzwaniom codzienności – nawet w wielkomiejskim gąszczu ciasnych ulic. Zapraszamy do zapoznania się z wizjonerskim designem ID. Buzz, w którym kompaktowe gabaryty łączą się z przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Poznaj nową koncepcję przestrzeni wewnętrznej, gdzie został wykorzystany duży procent materiałów pochodzących z recyklingu. Pojazd posiada także imponujące wyposażenie komunikacyjne, funkcje cyfrowe oraz inteligentny system ID. Light. Dzięki ID. Buzz łatwo przekonasz się o zaletach nowoczesnej mobilności elektrycznej.

Design na miarę nowoczesności


Wizualny ukłon w kierunku pierwszego „Bullika”, a jednocześnie pełna niezależność: wyrazisty design ID. Buzz to połączenie nowoczesnych proporcji z innowacyjną technologią. Pojazd stanowi nawiązanie do legendarnego wzornictwa modelu Bulli pierwszej generacji i na życzenie dostępny jest w czterech wersjach dwukolorowego lakieru. Nastrojowe akcenty wnętrza zapewnia adaptowalne oświetlenie ambiente z opcjonalną paletą nawet 30 barw. Całkowicie nowa koncepcja wnętrza dzięki możliwości wygodnego składania foteli nie tylko zapewnia więcej miejsca i zmienną konfigurację przestrzeni, ale także znacznie ułatwia załadunek. Elektryczna klapa bagażnika za dopłatą może zostać wyposażona w czujniki umożliwiające otwieranie z pomocą ruchu nogi, bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni. Zapewnia to opcjonalna funkcja „Easy Open”. Inteligentne funkcje, optymalna organizacja przestrzeni i innowacyjny design oświetlenia to elementy, które przekonują do ID. Buzz na całej linii.

Zrównoważona mobilność na całego


Kompleksowy zrównoważony rozwój na rzecz świadomej ekologicznie przyszłości: oto nasze podejście, którego odzwierciedleniem jest nowy ID. Buzz. Z tego względu dostarczamy go nie tylko przy zapewnieniu neutralnego bilansu emisji CO2, ale także z dedykowaną opcjonalną ładowarką naścienną ID. Charger. Użytkownik może dodatkowo naładować swój ID. Buzz certyfikowaną energią Polenergia i korzystać z pojazdu lokalnie w sposób całkowicie zeroemisyjny i świadomy ekologicznie – nawet do 419 km. Możliwość pokonywanie długich dystansów i przejazdów lokalnych z zerowym poziomem emisji CO2 – to wyzwania, które przed nowoczesnym napędem elektrycznym stawia codzienność. Nowy ID. Buzz zmienia charakter mobilności indywidualnej i pokazuje nam właściwy kierunek ku przyszłości świadomej problemów ochrony środowiska. Dzięki całkowitej rezygnacji z zastosowania skór zwierzęcych i wykorzystaniu materiałów z recyklingu do wykonania wielu elementów wyposażenia wnętrza – np. tapicerki foteli, wykładzin i podsufitki – możliwe stało się harmonijne połączenie zrównoważonego rozwoju i komfortu.

Technologia jutra do wykorzystania już dzisiaj


Sieć technologiczna łącząca teraźniejszość i przyszłość: nowy ID. Buzz posiada imponujący zestaw funkcji cyfrowych. Dzięki systemowi Car2X ID. Buzz może komunikować się z innymi uczestnikami ruchu posiadającymi dostęp do sieci. Użytkownik może z wyprzedzeniem uzyskać informacje na temat ewentualnych zagrożeń i korków na drodze, po której się porusza9. Ponad opcjonalnych 30 pokładowych systemów asystujących i dobra widoczność dzięki opcjonalnym reflektorom z LED MATRIX – nowy ID. Buzz łączy znaczny komfort z wysokim poziomem jakości. Wbudowana na stałe karta SIM sprawia, że system jest „always on”: w ten sposób cyfrowe funkcje ID. Buzz można w łatwy sposób aktualizować. Oprogramowanie systemów aktualizuje się wygodnie jednym naciśnięciem przycisku w trybie „Over-the-air“ dzięki We Connect.
Innowacyjna koncepcja przestrzenna Na zewnątrz i wewnątrz: nowy wymiar dla niesamowitej przestronności nowy wymiar dla niesamowitej przestronności

Ekologiczną mobilnością warto cieszyć się wspólnie – z całą rodziną lub na wycieczce ze znajomymi, w mieście i poza miastem. Nowy ID. Buzz to wielofunkcyjny, wszechstronny pojazd do codziennego, komfortowego użytkowania – między innymi dzięki niewielkiej, bo wynoszącej tylko nieco ponad 11 metrów średnicy zawracania. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w całkowicie nowej koncepcji wnętrza wygospodarowano również sporo miejsca na nogi dla pasażerów. Dzięki wygodnie składanym siedzeniom ID. Buzz zapewnia różnorodność zastosowań. Nawet przy komplecie pasażerów w pięciomiejscowym pojeździe pozostaje sporo miejsca na bagaż za drugim rzędem siedzeń – nawet 1121 litrów.
ID. Buzz Box Wszystko się zmieści: mobilna przestrzeń ładunkowa przyda się w trasie

Łatwe utrzymanie porządku: Pojemny ID. Buzz Box dostępny jako opcja to elastyczny element wyposażenia o futurystycznym wzornictwie umieszczony między fotelami kierowcy i pasażera, który pozwala na szybkie, sprawne i przemyślane zapakowanie wszystkich przedmiotów, które przydają się we wnętrzu pojazdu w czasie codziennego użytkowania. Butelki z napojami, okulary przeciwsłoneczne itp. dzięki wielofunkcyjnemu stolikowi z możliwością demontażu, nasze rzeczy są dobrze posortowane, a w czasie przerwy w podróży można je łatwo wyjąć. Praktyczne rozwiązanie w podróży: w wielofunkcyjnym stoliku ID. Buzz Box obok przestronnych szuflad użytkownik znajdzie również otwieracz do butelek i skrobaczkę do szyb, które wkomponowano w górną półkę. Demontowalny stolik zapewnia również optymalny dostęp do tylnej części i pozwala na elastyczną organizację miejsca między przednimi fotelami. Właśnie na tym polega inteligentne zagospodarowanie przestrzeni.
System Infoainment Witamy w cyfrowym świecie

Cyfrowy kokpit, łącze internetowe, mobilne usługi w trybie online i zintegrowany system sterowania głosem – w nowym ID. Buzz na użytkownika czeka najnowocześniejsza i zaawansowana technologia na zamówienie. W kokpicie ID. Buzz niemal wszystko znajdzie swoje miejsce – również smartfon, dla którego przewidziano opcjonalną funkcję ładowania indukcyjnego. Dzięki funkcji App-Connect użytkownik może łatwo przenosić ze swojego smartfonu pliki muzyczne, audiobooki lub wiadomości na opcjonalny kolorowy wyświetlacz dotykowy systemu Infotainment o średnicy 30,5 cm (12”) umożliwiający obsługę licznych funkcji, takich jak dostępne opcjonalnie radio DAB+. Inteligentne usługi We Connect11 łączą ID. Buzz ze światem informacji, a smartfon użytkownika dzięki aplikacji We Connect ID. staje się pilotem zdalnego sterowania. W tej sposób użytkownik nigdy nie traci swojego pojazdu z oczu i może sterować niektórymi funkcjami nawet z zewnątrz. W połączeniu z opcjonalnym bogatym zestawem portów USB C ID. Buzz zapewnia m.in. świetną łączność i rozrywkę.
Design oświetlenia Nowoczesne oświetlenie,
które komunikuje się z użytkownikiem


Sympatyczny wygląd ID. Buzz to w znacznym stopniu zasługa nowoczesnego designu oświetlenia. W momencie, gdy użytkownik z kluczykiem zbliża się do pojazdu wyposażonego w opcjonalny system otwierania i uruchamiania Keyless Advanced, opcjonalne reflektory z matrycą LED rozbłyskują, przesuwając światło z dołu do góry – „zerkają” przyjaźnie na powitanie. Już we wnętrzu użytkownika wita sygnalizacją świetlną i subtelnym dźwiękiem interaktywny system ID. Light, który w połączeniu z opcjonalną nawigacją dodatkowo ułatwia poruszanie się w ruchu ulicznym. Przyjemną atmosferę w trakcie jazdy zapewnia oświetlenie ambientne posiadające 10 wariantów kolorystycznych w wersji seryjnej i 30 dostępnych na życzenie. Można wybrać do dwóch kolorów jednocześnie. Natężenie światła można ustawić oddzielnie dla czterech obszarów i w sposób indywidualny. Dzięki funkcji „Coming- & Leaving-Home” ID. Buzz rozjaśnia ciemność: podczas podchodzenia do pojazdu lub opuszczania go przez użytkownika droga zostaje doświetlona przez reflektory i projekcję świetlną. Innowacyjna technika oświetleniowa ID. Buzz zadba o to, by w szarej codzienności nie zabrakło jasnych akcentów.
Obręcze ze stopów lekkich Dopełnienie dobrego
wrażenia: koła ID. Buzz


To oczywiste, że wygląd zewnętrzny nowego ID. Buzz użytkownik może dostosować według swoich preferencji. Obok kolorystyki decydującym czynnikiem jest przede wszystkich wybór kół. Zależnie od połączenia, dzięki nim ID. Buzz nabiera całkowicie indywidualnego charakteru. W stylu sportowym lub eleganckim, w czerni, a może w wariancie czarno-srebrnym: do wyboru jest pięć wersji felg ze stopów metali lekkich i jedna wersja stalowa z pełnym kołpakiem w rozmiarach od 18 do 21 cali. Duże felgi sprawiają, że ID. Buzz prezentuje się zjawiskowo.
Pełne połączenie: łączność i technologia
Aktualizacje Over-the-air

Aktualizacje oprogramowania podnoszą funkcjonalność systemów cyfrowych ID. Buzz. Regularna aktualizacja i optymalizacja oprogramowania jest możliwa w trybie... Aktualizacje oprogramowania podnoszą funkcjonalność systemów cyfrowych ID. Buzz. Regularna aktualizacja i optymalizacja oprogramowania jest możliwa w trybie „Over-the-air” za pośrednictwem We Connect – bez konieczności odwiedzania warsztatu. To bardzo proste: aktualizacje Over-the-air są pobierane w tle w trakcie jazdy za pośrednictwem połączenia ID. Buzz z siecią komórkową. O dostępności danej aktualizacji informuje komunikat systemu Infotainment. Użytkownik otrzymuje szczegółowe instrukcje dotyczące przebiegu instalacji. Pełna instalacja zostaje przeprowadzona w czasie postoju ID. Buzz – na przykład w nocy – co oznacza, że przy kolejnym uruchomieniu użytkownik dysponuje już zaktualizowaną i udoskonaloną funkcją. Tym samym funkcje pojazdu aktualizowane są na bieżąco, a użytkownik korzysta z naszych najnowocześniejszych osiągnięć cyfrowych.
Car2X

Pojazdy, które komunikują się ze sobą w warunkach ruchu drogowego, mogą zmniejszyć liczbę korków komunikacyjnych i ostrzegać przed miejscami niebezpiecznymi w okolicy... Pojazdy, które komunikują się ze sobą w warunkach ruchu drogowego, mogą zmniejszyć liczbę korków komunikacyjnych i ostrzegać przed miejscami niebezpiecznymi w okolicy. Technologia Car2X wielokrotnie rozszerza zasięg czujników pojazdu, ponieważ do bieżącej oceny ogólnej sytuacji wykorzystywane są tu również informacje pochodzące od innych uczestników oraz z infrastruktury. Zastosowanie bardziej inteligentnego oprogramowania i elektroniki pozwala na znaczne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Za przykład może posłużyć usługa „Lokalne komunikaty ostrzegawcze”. Modele ID. komunikują się ze sobą np. w promieniu do 800 metrów, jest to proces liczony w milisekundach. Dzięki bogatemu zestawowi wskaźników elektryczne pojazdy z wyprzedzeniem rozpoznają potencjalne zagrożenia i automatycznie ostrzegają innych uczestników ruchu w okolicy za pośrednictwem sygnału sieci radiowej WLAN.
ID. Light

Naszą codzienną egzystencję coraz bardziej ułatwiają rozwiązania cyfrowe, również w przypadku nowego ID. Buzz. Jego innowacyjny system ID. Light ma na celu intuicyjne wspomaganie pasażerów... Naszą codzienną egzystencję coraz bardziej ułatwiają rozwiązania cyfrowe, również w przypadku nowego ID. Buzz. Jego innowacyjny system ID. Light ma na celu intuicyjne wspomaganie pasażerów pojazdu w oparciu o sygnały świetlne. Poprzez niewielką listwę świetlną umieszczoną pod przednią szybą system komunikuje się wizualnie z użytkownikiem, a w połączeniu z opcjonalną nawigacją pozwala zmniejszyć stres związany z poruszaniem się w ruchu drogowym. Poprzez różne impulsy świetlne ID. Light sygnalizuje np. kierunek kolejnego skrętu przewidzianego przez system nawigacji, stan gotowości do jazdy czy trwający właśnie proces ładowania akumulatora. Ponadto po opuszczeniu samochodu przez użytkownika system przesyła mu świetlne pożegnanie.
Systemy wspomagania kierowcy

Dzięki palecie ponad 30 opcjonalnych systemów wspomagania kierowcy i możliwości komunikowania się z innymi pojazdami ID. Buzz już dzisiaj gotowy jest na wyzwania, jakie przed mobilnością postawi przyszłość... Dzięki palecie ponad 30 opcjonalnych systemów wspomagania kierowcy i możliwości komunikowania się z innymi pojazdami ID. Buzz już dzisiaj gotowy jest na wyzwania, jakie przed mobilnością postawi przyszłość. Wybór inteligentnych systemów wspomagania obejmuje między innymi wdrożony po raz pierwszy system automatycznego parkowania i wyjazdu z miejsca parkingowego, lokalne ostrzeżenia i komunikaty o zagrożeniach (Car2X), czy najnowszą wersję opcjonalnego systemu Travel Assist wykorzystującego dane inteligencji zbiorowej. System ten pozwala na utrzymanie pojazdu na pasie oraz zachowanie odstępu od pojazdu poprzedzającego i maksymalnej prędkości ustawionej przez użytkownika. Travel Assist wykorzystujący dane inteligencji zbiorowej zapewnia m.in. adaptacyjne utrzymanie na pasie. System pozwala na aktywne utrzymanie pojazdu na środku pasa ruchu. Ponadto Travel Assist wykorzystujący dane inteligencji zbiorowej dopasowuje się precyzyjnie do stylu jazdy użytkownika, co umożliwia również jazdę z lewej lub prawej strony własnego pasa ruchu zamiast jazdy jego środkiem14. Opcjonalnie system może również aktywnie wspomagać użytkownika przy zmianie pasa na autostradzie. W przypadku dostępności danych inteligencji zbiorowej do utrzymania pasa ruchu przez system wystarczy wskazówka w postaci rozpoznanie granicy jezdni, np. na drogach lokalnych bez oznaczenia osi jezdni. System Travel Assist wykorzystujący dane inteligencji zbiorowej posiada również funkcję regulacji prędkości z wyprzedzeniem oraz wspomagania pokonywania zakrętów. W tym kontekście prędkość pojazdu może zostać dostosowana do obowiązujących ograniczeń oraz przebiegu drogi (zakręty, ronda itp)14. Opcjonalne reflektory z matrycą LED systemu IQ. Light również działają z wyprzedzeniem. W połączeniu z funkcją Dynamic Light Assist dynamicznie przestawiają one przesłonę, regulując strumień światła, i odpowiednio ustawiają się na zakrętach, zanim zrobi to użytkownik9. Ponadto system ID. Light w połączeniu z opcjonalną nawigacją zmniejsza stres poruszania się w ruchu ulicznym, tłumacząc komunikaty systemu Infotainment i systemów wspomagania na łatwo zrozumiałe sygnały świetlne. Innowacyjność i pełne usieciowienie: wybierając ID. Buzz, w komfortowy sposób dotrzemy do celu podróży.

Chcesz dowiedzieć się
więcej na temat?
Napisz do nas!Zostaw swoje dane - napiszemy do Ciebie,
gdy zostaną opublikowane!

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe