Poznaj nową ofertę
leasingu Autonajem
Volkswagen
Samochody Dostawcze

Zapytaj o ofertę

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały.
Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

Już 5 zł miesięcznie wystarczy, żeby pokryć wszystkie opłaty związane z przeglądami oraz naprawami, które zostaną wykonane wyłącznie w ASO.

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz m.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłączenie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych.

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1-3 lat.

To może Cię zainteresować

Czym jest zarządzanie szkodami?

Rozwiń

Zarządzanie szkodami komunikacyjnymi przez Centrum Techniczne to usługa, dzięki której w razie zaistniałej awarii nie musisz martwić się:

 • organizacją czynności związanych ze zgłoszeniem szkody,
 • koordynacją całego procesu naprawy samochodu w Autoryzowanych Stacjach Blacharsko-Lakierniczych,
 • rozliczaniem odszkodowań i faktur za naprawy z zakładem ubezpieczeń i stacją obsługi, a także weryfikację ich poprawności.

Zyskujesz nasze profesjonalne wsparcie w zakresie powyższych zadań.

Czym jest pakiet serwisowy?

Rozwiń

Pakiet serwisowy to usługa, dzięki której rozwiązujesz problem wszystkich inspekcji i przeglądów zgodnych z zaleceniami producenta oraz każdą naprawę wynikającą z prawidłowej eksploatacji pojazdu.
W ramach pakietu zyskuje się bogaty zakres usług serwisowania auta w stacjach obsługi i napraw pojazdów, zarówno w ramach gwarancji, jak i poza nią, w tym:

 • wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu wraz z materiałami eksploatacyjnymi zawartymi w karcie przeglądowej,
  a także naprawy wynikające z normalnej eksploatacji,
 • niezbędne regulacje,
 • okresowe badania techniczne,
 • uzupełnienie płynów eksploatacyjnych z wyłączeniem płynu do spryskiwaczy,
 • obsługę i naprawę:
 • elementów układu hamulcowego – klocki, tarcze,
 • elementów układu zawieszenia – tuleje zawieszenia, amortyzatory, łączniki stabilizatora,
 • elementów układu kierowniczego – drążki kierownicze, końcówki drążków,
 • elementów układu przeniesienia napędu – sprzęgło, skrzynia biegów,
 • elementów układu napędowego – naprawa silnika,
 • elementów układu elektrycznego – naprawa lub wymiana instalacji elektrycznej producenta,
 • innych elementów związanych z normalną eksploatacją pojazdu.

Czy są jeszcze inne usługi, które mogę mieć w racie?

Rozwiń

Tak, poza pakietem serwisowym i zarządzaniem szkodami możesz wliczyć w miesięczną ratę także usługę samochodu zastępczego oraz pakiet opon.
O szczegółowe informacje na ten temat należy zapytać sprzedawcy.

Co zawiera pakiet opon?

Rozwiń

W ramach oferowanego pakietu opon, możesz skorzystać z:

 • wymiany, wyważenia i przechowania opon,
 • zakupu i wymiany zużytego podczas prawidłowej eksploatacji ogumienia w ilości, która nie przekracza liczby opon określonej w umowie serwisowej.

Volkswagen Leasing w ramach kontraktu pokrywa koszty zakupu opon zgodnie ze wskazaną w umowie serwisowej ich liczbą, klasą i rozmiarem.
O szczegółowe informacje na ten temat należy zapytać sprzedawcy.

Skontaktuj się z nami! Zapraszamy.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń
Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.